Celem edukacyjnym kursu na operatora wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia jest zapewnienie uczestnikom niezbędnych umiejętności, wiedzy i świadomości zarówno w zakresie bezpiecznej obsługi tego typu urządzeń, jak i efektywnego i zgodnego z normami ich użytkowania.

Szkolenie adresowane jest do osób pracujących lub chcących pracować w magazynach, centrach dystrybucji, zakładach logistycznych, które są odpowiedzialne za przenoszenie, składowanie i transportowanie materiałów i towarów. Szkolenie skierowane jest także do firm, które wykorzystują do pracy urządzenia transportu bliskiego i chcą podnieść kwalifikacje swoim pracownikom. W szkoleniu uczestniczyć mogą osoby, które mają ukończone 18 lat oraz których stan zdrowia pozwala na bezpieczna obsługę UTB.

1. Typy stosowanych wózków jezdniowych

2. Budowa wózka

3. Czynności kierowcy przy obsłudze wózków przed rozpoczęciem pracy i po zakończeniu pracy

4. Czynności pracy kierowcy podczas pracy wózkami

5. Wiadomości z zakresu ładunkoznawstwa, magazynowania i transportu ładunków

6. Zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy

7. Bezpieczna wymiana –obsługa butli gazowych w wózkach wyposażonych w takie urządzenia

8. Wiadomości o dozorze technicznym

9. Praktyczna nauka jazdy

Zajęcia teoretyczne będą realizowane w formie stacjonarnej w siedzibie firmy: Konsorcjum Naukowo- Edukacyjne ul. Duża 21 25-304 Kielce.

Zajęcia praktyczne odbywać się będą na terenie miasta Kielce.

CENA: 3000 ZŁ