Szkolenie Negocjacje w biznesie oraz skuteczna sprzedaż przygotowuje z zakresu skutecznych negocjacji oraz efektywnej sprzedaży. Dzięki szkoleniu uczestnik stanie się bardziej wiarygodny i zyska większą pewność Siebie, a przedsiębiorstwo zwiększy zyski. Uczestnik po zakończonym szkoleniu obsługuje odpowiednie prawa psychologiczne podczas wywierania wpływu społecznego w negocjacjach, obsługuje właściwe taktyki podczas procesu negocjacyjnego.

Szkolenie skierowane jest dla przedsiębiorców, właścicieli oraz pracowników, którzy pracują w sektorze handlowym oraz sprzedaży hurtowej oraz detalicznej oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem w zakresie negocjacji.

1. Wprowadzenie do szkolenia
  2. Klient -poznanie typów klientów
  3. Analiza potrzeb klientów- badanie potrzeb jako istotny etap każdej sprzedaży
  4. Procesy sprzedaży
  5. Profesjonalne i umiejętne dobieranie ofert dla klienta oraz sposoby radzenia z trudnymi sytuacjami w sprzedaży
  6. Negocjacje w biznesie – cechy, struktura oraz cele
  7. Podstawy negocjacji – parametry, taktyki oraz wzbudzenie zaufania.
  8. Wpływ społeczny podczas negocjacji – techniki oraz reguły – ćwiczenia praktyczne.
  9. Psychologia procesu negocjacji – podstawowe prawa.
  10. Podsumowanie szkolenia. Dyskusja. Ankieta

Szkolenie będzie realizowane w formie zdalnej. W zależności od czasu, potrzeb będą wykorzystywane różne  elementy: ćwiczenia, testy, ankiety i inne.

CENA: 2500 zł