Cel kształcenia:

Celem szkolenia jest wykształcenie u uczestników pożądanych dla firmy zachowań: wypracowanie praktycznych umiejętności rozpoznawania wypalenia u siebie i swoich pracowników, umiejętność zapobiegania wypaleniu zawodowemu, wzajemne, skuteczne motywowanie się przez pracowników w grupie, wzrost efektywności i skuteczności pracy.
Dzięki szkoleniu uczestnicy dowiedzą się jak rozpoznać wypalenie zawodowe, poznają techniki obrony przed nim.

Efekty kształcenia:

Wiedza:

Uczestnicy definiują podstawowe zasady wypalenia zawodowego, przewidują wpływ odpowiedniej motywacji oraz stresu na pracę.

Umiejętności:

Uczestnicy rozpoznają objawy wypalenia zawodowego, świadomie korzystają z poznanych sposobów zapobiegania wypalenia zawodowego.

Kompetencje:

Uczestnicy świadomie stosują działania profilaktyczne mające na celu zapobieżenie wypaleniu zawodowego, wykorzystają techniki umysłowego i fizycznego radzenia sobie ze stresem.

Szkolenie skierowane jest do:

• przełożonych zarządzających zespołem
  • osób o niedostatecznych motywacjach wewnętrznych i z brakiem umiejętności wewnętrznego motywowania
  • pracowników o wysokim prawdopodobieństwie wypalenia zawodowego
  • pracowników wypalonych zawodowo
  • osób nastawionych na rozwój własnych kompetencji

Program szkolenia:

1. Poznanie zagadnień z zakresu wypalenia zawodowego
  • co nazywamy wypaleniem zawodowym?
  • jakie czynniki wpływają na wypalenie zawodowe
  • etapy wypalenia zawodowego

1. Poznanie narzędzi skutecznej ochrony przed wypaleniem zawodowym.
  • metody zapobiegania wypalenia zawodowego
  • dlaczego utrzymywanie równowagi między życiem prywatnym a zawodowym jest takie ważne?
  • życie w harmonii z samym sobą kluczowym elementem wpływającym na naszą postawę.

Czas trwania: 4h

Cena 570zł

Zapewniamy:

• materiały szkoleniowe,
  • wyposażone sale,
  • kameralne grupy.

Po kursie uczestnik otrzymuje:

• zaświadczenie o ukończeniu kursu
  • certyfikat w języku polskim dodatkowo 30 zł
  • certyfikat w języku angielskim dodatkowo 30 zł