OFERTA WYNAJMU SAL SZKOLENIOWYCH

Jeżeli planujecie Państwo organizację konferencji, spotkania informacyjnego, szkolenia lub potrzebujecie komfortowego miejsca na spotkanie z partnerem biznesowym, to nasza oferta z pewnością będzie dla Państwa idealnym rozwiązaniem. Instytut Rozwoju Biznesu w Kielcach dysponuje ponad 20 salami. Wielkość sal w rozpiętości od 20 m² do 80 m².

WARIANTY USTAWIEŃ SAL
szkoleniowe, w kształcie litery U, z miejscami siedzącymi na zewnątrz stołów – 20 osób;
szkoleniowe, w kształcie litery U, z miejscami siedzącymi na zewnątrz i do wewnątrz stołów – 40 osób;
kinowe, bez stołów – 70-80 osób;
-szkolne, ze stołami lub ławkami – 30 osób.

WYPOSAŻENIE SAL
projektor
ekran
tablica magnetyczna
rzutnik folii
flipchart
papier i pisaki

TERMIN WYNAJMU SAL : poniedziałek-niedziela godz. 08:00-24:00

PRZERWY KAWOWE:

Cena 10,00 zł netto za osobę

OBIADY:

Na Państwa życzenie istnieje możliwość podania obiadu w sali szkoleniowej w cenie 14 zł/osoba lub przejścia do Restauracji.

Cena do uzgodnienia.

LOKALIZACJA:

Kielce, ul. Wesoła 19/3, budynek Szkoły College Medyczny, lub ul. Sienkiewicza 19, budynek College Medyczny Instytut Studiów Podyplomowych Andrago Centrum Kielce.

CENNIK  WYNAJMU SAL WYKŁADOWYCH  1 h
2-4 h 60,00 zł
4-8 h 50,00 zł
Powyżej 8 h 40,00 zł
Powyżej 2 dni roboczych 35,00 zł

*Podane ceny są cenami brutto.

GALERIA

Wynajem naszych sal konferencyjnych jest dobrą alternatywą wobec zdecydowanie droższych i mniej atrakcyjnie położonych sal konferencyjnych czy ośrodków szkoleniowych. Przyjemna atmosfera i profesjonalizm sprawia, że nasi klienci są usatysfakcjonowani i zadowoleni.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu.